TJ Biskupice - 2008/09 1.kolo

10.8.2008, neděle, Přemyslovice - Biskupice 3:3 (2:0)
Tak jsme vstoupili do soutěže remízou v Přemyslovicích 3:3 (2:0). Co k tomu říct ? Podle většiny názorů převládalo toto: Hra super, až na tu koncovku. Kdybychom totiž po poločasu vedli 2:0 my, nikdo, kdo sledoval tento zápas, by se vůbec nedivil. Soupeř měl 2 šance a obě na 100% proměnil. I když jsme měli rozhodně navrch ze hry, první gól dal soupeř z penalty (prý byla, uznala to i většina našich hráčů, kteří ten zákrok viděli) a druhý z rohu, kdy nepokrytý hráč hlavičkoval perfektě do našeho levého horního rohu branky.
Po poločasu jsme během prvních pěti minut dvěma rychlými akcemi srovnali
na 2:2, ale nepochopitelným způsobem jsme snad za 2 minuty opět inkasovali po centru z boku opět hlavičkou nepokrytým hráčem. Vrhli jsme se do útoku a zatlačili jsme soupeře před jeho brankou a prakticky jsme ho k ničemu nepustili až na několik jeho nakopnutých míčů na útočníky, které už obrana v klidu "posbírala". Zhruba 10 minut před koncem jsme znovu po levé straně zaútočili a náš stoper potáhl balon od půlky až brance a nekompromisně zakončil. V hektickém závěru jsme už i přes několik velmi slibných šancí nedokázali vedení strhnout na svou stranu a rozešli jsme se s podle nás nezaslouženou remízou 3:3. Skvrnou na tomto zápasu byla neúčast několika hráčů, se kterými jsme počítali a kteří se nedostavili ani neomluvili.