TJ Biskupice - 2008/09 2.kolo

17.8.2008, neděle, Biskupice - Doloplazy 7:0 (4:0)
Neděle, druhý zápas a to doma s Doloplazy. Počasí se po dvou uplakaných dnech udobřilo, diváků přišlo relativně dost, hráčů taky, takže už zbývalo jen vyhrát. První poločas začal relativně vyrovnaně a i když jsme měli převahu, zahrozil i soupeř. Podařilo se nám však vstřelit první branku a dobrým pokrytím středu pole, přes který se soupeř snažil rozehrávat hru, eliminovat jeho útoky. Pak už to víceméně byla hra na jednu branku a poločas skončil 4:0 pro nás. Po poločasu jsme pokračovali v tlaku na soupeře i s 3-mi novými hráči, kteří vystřídali. Přidali jsme "už jenom" další 3 góly. "Už jenom" říkám proto, protože jsme měli spoustu dalších vyložených šancí a stav měl být bezmála dvojnásobný, ale naši útočníci a i dobře postavená soupeřova branka už další góly nedovolili. Takže závěrem, Biskupice-Doloplazy 7:0.