TJ Biskupice - 2008/09 4.kolo

31.8.2008, neděle, Biskupice - Tvorovice 5:2 (2:1)
Neděle, čtvrtý zápas tentokráte doma s Tvorovicemi. Zápas, který začal naší převahou byl hned ve 12 minutě korunován úspěchem, kdy pravý záložník dostal míč do běhu k hranici šestnáctky a téměř z lajny centrem před bránu našel pravého útočníka, který zakončil akci gólem - 1:0. Hned v další minutě rychlou akci zakončil levý útočník přesnou střelou - 2:0. Následně hra pokračovala s převahou domácích, ale i hosté zahrozili v 32 minutě. Po sporném faulu na pravé straně hranice šestnáctky, kopali hosté přímý kop, který jejich levý obránce přesnou střelou kolem zdi přímo na branku prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Po přestávce, ihned po rozehrání a naší chybě v obraně přišla studená sprcha - hosté vyrovnali na 2:2. Naštěstí hned o pár minut později v 52 minutě dostal pravý útočník krásný centr z levé strany a hlavou z několika metrů uklidil míč do sítě - 3:2. Dvě minuty na to při rohovém kopu si naběhl pravý záložník na střílený přízemní centr a prudkou hlavičkou pod břevno nedal brankářovi hostů šanci - 4:2. Hosté se za nepříznivého stavu snažili o srovnání, ale jejich akce s přehledem likvidovala obrana. Naopak v 88.minutě opět inkasovali z brejku, kdy pravý útočník dostal přihrávku a po šikovném uvolnění korunoval vítězství střelou do prázdné brány - 5:2.